Huawei

Huawei Priser

Huawei Skjerm & Bakglass

Huawei Skjerm & Bakglass Veitvet iwatch Alna Brobekkveien Årvoll
ModellForan skjermBakglass
Huawei Honor Play749,-800,-
Huawei Mate 10 Lite 1699,-800,-
Huawei Mate 10 Pro 2699,-800,-
Huawei Honor 91399,-800,-
Huawei Honor 9 Lite999,-800,-
Huawei Honor 81099,-800,-
Huawei Honor 7949,-800,-
Huawei Honor 6799,-800,-
Huawei P20 Pro2899,-800,-
Huawei P20 1699,-800,-
Huawei P20 Lite1499,-800,-
Huawei P10+1649,-800,-
Huawei P10 black screen 1399,-800,-
Huawei P10 white screen 1399,-800,-
Huawei P10 Lite999800,-
Huawei P9+1599,-800,-
Huawei P91199,-800,-
Huawei P9 Lite999,-800,-
Huawei P8999,-800,-
Huawei P8 Lite799,-800,-
Huawei Y7/Y7 Prime999,-800,-
Huawei Y6 2018899,-800,-
Huawei Y6 20191099,-800,-
Huawei Y3599,-800,-
Huawei Mate 101599,-800,-
Huawei Mate 9 Pro1899,-800,-
Huawei Mate 91449,-800,-
Huawei Mate 8999,-800,-
Huawei Mate 71299,-800,-
Huawei P smart1199,-800,-
Huawei P smart Plus1399,-800,-
Huawei P smart 20191399,-800,-
Huawei. Y51099,-800,-
Huawei. Y5II999,-800,-
Huawei Mate 202499,-800,-
Huawei Mate 20 lite1700,-800,-
Huawei Mate 20 Pro2999,-800,-
Huawei P30 Lite1849,-800,-
Huawei P302399,-800,-
Huawei P30 Pro3399,-800,-

Livstidsgaranti
Alle deler (Utenom Batteri) vi bruker til å reparere enheten din garanterer livtids funksjonalitet og kvalitet!

screen Huawei p30 Tonsenhagen Veitvet iwatch Alna Brobekk samsung Holtset Risløkka

 

Huawei andre tjenester

Huawei batteri Veitvet iwatch Alna Brobekkveien Årvoll
ModellKamera glass Batteri
Honor Play500,-800,-
Mate 10 Lite 500,-800,-
Mate 10 Pro 500,-1000,-
Honor 9500,-800,-
Honor 9 Lite500,-800,-
Honor 8500,-800,-
Honor 7500,-800,-
Honor 6500,-800,-
P20 Pro500,-1000,-
P20 500,-1000,-
P20 Lite500,-1000,-
P10+500,-1000,-
P10 black screen 500,-1000,-
P10 white screen 500,-1000,-
P10 Lite500,-1000,-
P9+500,-1000,-
P9500,-1000,-
P9 Lite500,-1000,-
P8500,-800,-
P8 Lite500,-800,-
Y7/Y7 Prime500,-800,-
Y6 2018500,-800,-
Y6 2019500,-800,-
Y3500,-800,-
Mate 10500,-1000,-
Mate 9 Pro500,-1000,-
Mate 9500,-1000,-
Mate 8500,-800,-
Mate 7500,-800,-
Huawei P smart500,-800,-
Huawei. Y5500,-800,-
Huawei. Y5II500,-1000,-
Mate 20500,-1000,-
Mate 20 lite500,-1000,-
Mate 20 Pro500,-1000,-
Huawei P30 Lite1000,-1000,-
Huawei P301000,-1000,-
Huawei P30 Pro1000,-1000,-
Huawei P Smart 20191000,-1000,-

Garanti på Batterien holder i kun 1ÅR

Huawei screen p20 30 pro Tonsenhagen Veitvet iwatch Alna Brobekk samsung  beskyttelse tilbehør Holtset iphone 11  Risløkka

Toyen Hasle iphone Tonsenhagen Grorud  ipad Veitvet Alna Brobekk Årvoll Sinsen Ammerud storo Trosterud Bredtvet Løren Økern Furuset Kjelsrud Kalbakken grefsen berget Reparasjon nettbrett laptop

 

Huawei Skjerm & Bakglass Veitvet iwatch Alna Brobekkveien Årvoll